top of page
index.jpg
Федір Фурцев

Вік: 17 років

Клас: 10

Жив до війни: Київ

Живе зараз: Польща, Варшава

Федір з мамою звернулися до нас кілька місяців тому із запитом на вступ до університету США. Мама Феді, Тетяна, розповідала нам про його мрію вчитися там. На жаль, ми не встигли розпочати повноцінну роботу над вступною кампанією Феді, як розпочалася війна.


Хлопцю з мамою вдалося залишити Україну практично одразу, але його тато не зміг виїхати та залишився у Києві. Це й досі залишається шоком і потрясінням як для сім'ї Феді, так і для нас усіх. Здається, що життя втратило свої фарби та сповільнило хід. І все те, що було важливим, зруйнувалося і більше не має значення.


Ми не можемо уявити, який біль відчувають сім'ї України, але намагаємося підтримувати всіх студентів, хто звертається до нас, і робити все, що від нас залежить, щоб допомогти їм знайти можливості термінового вступу до шкіл та університетів у США.


У випадку Феді ми впевнені, що є реальні шанси втілити його мрію. Ми провели з ним діагностичне інтерв'ю, в якому побачили потенціал та бажання розвиватися в галузі хімії, а також дізналися, що він дуже серйозно захоплений альпінізмом та скелелазінням. Незважаючи на те, що зараз дуже непростий час і фокусуватися на академічних завданнях важко, Федя зміг виконати два діагностичні тестування: SAT та ACT. За результатами тестів ми визначили, куди йому потрібно спрямувати зусилля для досягнення найкращого результату.
Для того, щоб зробити свою мрію реальністю, Федір має багато займатися і старанно працювати над вступною кампанією. Для цього потрібно додаткове фінансування, яке покриє роботу викладачів та консультантів, а також забезпечить стартовий внесок за навчання.

bottom of page