top of page
MainPictureSunflower1.png

         Чому приєднуватися?

Ця ініціатива має на меті надати безкоштовну підтримку українським школярам та студентам із малозабезпечених сімей, які:

  • Більше не можуть відвідувати школу;

  • Застрягли в США і не можуть повернутися додому зі школи чи університету;

  • Хочуть виїхати з України найближчим часом.

       Чим ми допоможемо?

Усі зібрані кошти будуть використані для фінансування консультаційної підтримки команди Hermiona Education.


Вона включає в себе:

  • Оцінювання поточного академічного рівня студентів;

  • Вибір відповідних академічних шкіл чи університетів для подання заявки;

  • Надання студентам консультації (45 хвилин) з відповідями на запитання про освіту в США та допомогою з орієнтуванням в поточних обставинах;

sunflowerlogo.png

Станьте частиною ініціативи

10% усіх платежів, які ми отримуємо за звичайні послуги з цього моменту і до кінця травня, підуть на спонсорство цієї ініціативи. Звісно, ​​кожному також пропонуємо зробити внесок будь-якої зручної для нього суми.

texture.png

Ініціатива Hermiona зі збору коштів Sunflower Education Fund.

В теперішніх умовах війни повсякденне життя більшості українських студентів поставлене на паузу, але не їх освітні цілі та мрії. Зараз багато студентів з України звертаються до нас з проханням допомогти їм визначитися з напрямком освіти та пояснити, які у них є можливості в нинішніх обставинах.

1.png
Ukrainian.jpg

The Hermiona team would like to share its intimate knowledge of the US educational system with the Ukrainian families now seeking our help in large numbers, many of whom find themselves in difficult financial circumstances. With that in mind, we are creating a fundraising campaign to allow us to provide free or greatly discounted educational services to these Ukrainian student dreamers affected by the war.

bottom of page