top of page
image222.jpg
Софія Царюк

Вік: 17 років

Клас: 11

Жила до війни: Донець, Харківська область

Живе зараз: Івано-Франківськ

З Софією ми познайомилися після того, як вона подала заявку до нашого освітнього фонду Sunflower. Її життя, як і життя всіх людей в Україні, поділилося на «до» та «після». У вересні вона збиралася розпочати навчання в університеті Києва, але зараз Софія не розуміє, чи буде така можливість.

У нинішніх умовах люди не уявляють, що відбуватиметься з їхніми життями та життями їхніх близьких, і як будувати плани в абсолютній невизначеності.

 

Ми провели інтерв'ю з Софією, а також попросили її поділитися думками щодо майбутнього. Вона розповіла, що хоче вчитися в США та отримувати знання, щоб, повернувшись на батьківщину, не допустити руйнування мрій підростаючого покоління, як це сталося з ровесниками Софії. Вона каже, що ніхто не має права руйнувати чужі мрії, плани та життя. Прочитайте, які прекрасні слова знаходить Софія навіть у такій тяжкій ситуації, в якій вона виявилася:

“Я завжди намагаюся знайти кохання в житті. Навіть коли день починається з пролитої кави на сорочці або невдалого тесту з фізики. Я постійно повторюю: «Сьогодні – кохання». І я справді бачу це скрізь. Люди, погода, слова, вірші, поцілунки, втрати, перемоги та домашні завдання – це для мене любов. Але зараз мене найбільше надихають люди, які створюють любов навіть під час війни. Люди, які допомагають. Бійці української армії, які знаходять час погладити кота на фронті. Люди, які ховають друзів у Маріуполі та ставлять хрести на могилах під вогнем, бо не забувають про людяність. Мене надихає український народ, який без страху бореться за свою незалежність, незважаючи на кількість людей у ​​російській армії. Ось моє головне натхнення – український народ. Мої люди”

Ми підтримуємо її позицію та хочемо докласти максимум зусиль, щоб допомогти Софії реалізувати задумане.

Ми вже підібрали список відповідних університетів, до яких Софія може подати документи, і зараз шукаємо можливість фінансування основної кампанії з подачі заявки. Ми впевнені, що у Софії у майбутньому – безліч чудових звершень, а зараз  хочемо дати їй опору у сьогоденні.

bottom of page