top of page
pexels-max-fischer-5212697.jpg
SunflowerGifted.png

Що: Онлайн-курс для обдарованих студентів, які пройшли етап відбору

 

Коли: З 19 Травня 2022

 

Де: У зручному онлайн-форматі


Як: Пройти попередній відбір на курс, якій вас зацікавив

Місія

Команда Hermiona Education усі роки своєї роботи намагалася підтримувати та допомагати талановитим студентам знайти свій шлях та розвивати свої навички.
Sunflower Gifted – це безкоштовні онлайн-курси для талановитих та обдарованих школярів, які пройдуть етап відбору. Найкращі отримають можливість перейняти досвід у провідних фахівців у своїй сфері, познайомитися з іншими цікавими студентами та дізнатися більше про можливості розвитку в предметі, що цікавить.

Григорій Каган

Григорій Каган закінчив Массачусетський технологічний інститут зі ступенем доктора філософії. Близько 10 років він працював штатним науковим співробітником Лос-Аламоської національної лабораторії, однієї з двох провідних лабораторій США, які займаються секретними дослідженнями ядерної зброї. Григорій Каган - спеціаліст у фізиці високотемпературної плазми та термоядерного синтезу, а також пов'язаних з ними астрофізичних додатків. В даний час він викладає та займається науковими дослідженнями в Імперському коледжі Лондона.

kagan.jpg
pexels-chokniti-khongchum-2280547.jpg

Курс розповість про сучасну фізику та її повсякденні задачі:

  • Як у наші дні стають фізиками та чому обирають цю спеціальність;

  • Чим насправді займаються фізики у своїх офісах та лабораторіях;

  • Де проходить межа між теоретичною та експериментальною фізикою;

  • Як отримувати задоволення від занять фізикою на прикладі шкільних та справжніх завдань.

 

Старт курсу: 19 травня 2022

Час: кожен четвер о 15:00 (GMT+3)

Мова викладання: російська

Вік: 14-18

 

Заповніть форму, щоб потрапити в лист очікування на наступний курс

Реєстрація на курс завершена

Борис Штейнас

Борис Штейнас закінчив Московський фізико-технічний інститут у 2010 році. Після закінчення університету він працював у Національній прискорювальній лабораторії імені Фермі в США як запрошений науковий співробітник, а в 2012 році вступив до аспірантури Массачусетського технологічного інституту. У 2019 році Борис захистив кандидатську дисертацію у галузі ультрахолодних атомів у групі Кеттерле у Массачусетському технологічному інституті. У тому ж році він переїхав до Великої Британії, щоб продовжити свої дослідження в Оксфордському університеті. Поточна діяльність Бориса Штейнаса зосереджена на квантових обчисленнях із надпровідними ланцюгами.

Boris.jpg

Запрошений спікер

Peter_Koroteev.jpeg

Запрошений спікер

Петро Коротєєв

Петро Коротєєв отримав ступінь бакалавра та магістра у Московському фізико-технічному інституті, де він вивчав теоретичну фізику та математику. У Сполучені Штати Петро приїхав, щоб отримати докторський ступінь і успішно досяг своєї мети, закінчивши в 2012 році Університет Міннесоти. Він також був науковим співробітником в Інституті теоретичної фізики Періметр у Ватерлоо (Онтаріо, Канада). В даний час Петро викладає в Каліфорнійському університеті в Берклі і займається дослідженнями в галузі математичної фізики та теорії струн. Професор Коротєєв працює в системі освіти протягом усієї своєї кар'єри: це і викладання в літній математичній школі в Росії, і робота асистентом викладача в аспірантурі і, нарешті, його нинішня діяльність як лектора.

Назар Лубченко

Наш гость это Назар Лубченко. Назар  - виходець з Донецької області та випускник MIT. Ще під час навчання у Краматорській школі він став призером понад десятка обласних олімпіад з фізики, математики, програмування та хімії. Після закінчення MIT Назар почав працювати в сфері фінансів - в хедж-фонді Tudor Investment Corporation у Нью-Йорку.

1516988572344.jpg

Запрошений спікер

bottom of page