top of page
WhatsApp Image 2022-04-28 at 19.40.49.jpeg
Костянтин Мельничук

Вік: 10 років

Клас: 4

Жив до війни: Київ

Живе зараз: Київ

У мирний час Костя захоплювався спортом, любив малювати, грав на гітарі. Також він займався вивченням іноземних мов. Але з початком воєнних дій в Україні життя хлопця змінилося. До ініціативи Sunflower 101 Костя приєднався, щоб покращити своє розуміння та знання з англійської мови, а також удосконалити навички спілкування рідною мовою.

"Ліора, дякую Вам! Ви надзвичайний вчитель. Костя з таким захопленням біжить на ваш урок, що я такого ще не бачила, а потім після уроку починає розповідати, як ви цікаво займались. Дякую Вам за таку Вашу відданість, працю та допомогу дітям. Ваші заняття це дуже цінний подарунок. Дякую, що ви з’явилися в нашому житті” - такий відгук дає про заняття сина його мама, Наталія Мельничук.

А сам Костя дав нам відгук про заняття Сторітеллінгом:

"Всім привіт! Дуже хочеться поділитися своїми враженнями про заняття зі Сторітелінгу, які проводить Марта Мольфар. Відразу скажу, що якщо ви очікуєте на щось звичайне та конкретне, то ВАМ НЕ СЮДИ!!! Я спочатку теж думав, що мені тут не місце, адже я дуже непосидючий, люблю побігати, погратися, провести час на свіжому повітрі, ну мабуть як сама звичайна дитина. У тут мама запропонувала Сторітелінг!!! Але вже після першого заняття ти розумієш, що очікуєш з нетерпінням друге заняття, а потім третє… четверте, щоб посміятися, навчитися бути собою та навчитися навиків, які роблять тебе реально крутим серед друзів. Хочу подякувати Марті, що ділиться з нами своїми знаннями, які дають можливість цікаво розповідати, захоплювати з перших хвилин спілкування та заввиграшки переконувати моїх друзів"

bottom of page