top of page
2.jpg
SunflowerNavigation.png

Що: Індивідуальна консультація з відповідями на питання щодо перспектив здобуття освіти в США

 

Коли: За попереднім записом

 

Де: У зручному онлайн-форматі


Як: Максимально детально заповнити анкету нижче, щоб у нас була інформація про студента та його поточну ситуацію і ми могли якісно провести консультацію

telegram.png
Mail.png

Наша допомога українським студентам у рамках Sunflower Navigation включає:

  • Оцінку поточного академічного рівня студента;

  • Підбір відповідних варіантів шкіл або університетів для вступу, якщо є потреба виїхати;

  • Проведення консультації (45 хвилин), щоб відповісти на питання про освіту в США та допомогти зорієнтуватися у поточній ситуації.

 

​Наші висококваліфіковані фахівці завжди відкриті до спілкування та готові надати допомогу.

Олена Кадейкіна

Олена Кадейкіна — технологічний підприємець із Кембриджу, випускниця Массачусетського технологічного інституту та всесвітньо відомий експерт з освітніх можливостей у США. Вона керувала кількома проектами, які сприяли обміну знаннями та розвитку нетворкінгу на світовому рівні, брала участь як спікер та модератор у низці конференцій, включаючи Всесвітній саміт міст, Форум відкритих інновацій, Глобальний підприємницький конгрес та інші. Поза роботою Олена любить ходити в походи, подорожувати, фотографувати та готувати.

lena.jpg
Julia_Barr.jpeg

Джулія Барр

Джулія Барр закінчила середню школу науки і технологій Томаса Джефферсона, здобула докторський ступінь в університеті Чикаго. В даний час вона працює над ступенем магістра наук у сфері психологічного консультування. Джулія володіє глибокими знаннями в галузі вищої освіти в США, заснованими на великому досвіді роботи на різних посадах у різних типах установ. У вільний від роботи час вона любить ходити в походи зі своєю сім'єю, вивчати природознавство та займатися художньою творчістю зі своїм дошкільням.

bottom of page