top of page
1.jpg
Sunflower101.png

Що: Онлайн-курси з англійської мови, арт-терапії та літератури для учнів (віком від 10 років), чиє навчання зупинилося під час війні.

 

Коли: Починаємо з 28 березня 2022 року

 

Де: У зручному онлайн-форматі


Як: Зареєструйся ТУТ!

telegram.png
Mail.png

Наша місія

Соняшник є національною квіткою України, і в Hermiona Education ми віримо, що студенти, як і соняшники, потребують для свого росту турботи та піклування. Українським школярам особливо необхідна підтримка з огляду на масові порушення, яких вони зазнають у своєму повсякденному житті та навчальних успіхах.

 

Віддані викладачі Hermiona Education поділяться своїм досвідом в англійській мові, арт-терапії та літературі з учнями, які наразі не можуть відвідувати школу або відчувають, що їм важко впоратися з ситуаціями, з якими вони стикаються. Ми сподіваємося, що ці курси навіть у часи війни дадуть українським школярам можливість процвітати і рости, як соняшники.

Англійська мова

Емма Еклоф

Емма закінчила з відзнакою Університет Індіани у 2007 році, отримавши почесну нагороду Квентіна Б. Хоупа за визначні досягнення. Після закінчення навчання вона переїхала до Нью-Йорка, де здобула ступінь магістра в Манхеттенській педагогічній школі Хантерського коледжу. З 2011 року вона багато працювала позаштатним редактором англійських текстів, включаючи художню літературу, академічні переклади, есе та наукові монографії. Крім навчання, Емма працювала інструктором та укладачем грантів у некомерційній організації, що надає художню освіту школярам у Нью-Йорку. Їй подобається займатися йогою та тренувати дітей футболу!

Emma.jpg

Вікова група: 9-13 років

Ethan.jpeg

Англійська для дорослих

Старт курсу: 28 червня 2022

Ітан Вілкінс

Ітан закінчив Університет Вісконсіна в Медісоні за спеціальністю «Історія», а також за спеціальністю «Англійська мова та філософія». Він переїхав до Південної Кореї і викладав у дитячому садку та в початковій школі протягом 3 років, перш ніж перейти до навчання дорослих. Ітан працював з усіма, від стажерів до керівників, але спеціалізувався на навчанні нових співробітників. У своїй практиці Ітан любить якомога більше пов’язувати навчання з реальним життям. Вивчаючи з ним англійську, ви відразу отримаєте практичні навички, які зможете використовувати в реальному житті. У вільний час Ітан полюбляє сноуборд, катання на човнах і походи. Він любить дивитися телевізійні комедії та гангстерські фільми, а також слухати місцеву живу музику.

Англійська мова

Поліна Іванова

Поліна Іванова нещодавно здобула у Гарвардському університеті ступінь кандидата наук з історії, а в 2015 році в тому ж університеті здобула ступінь магістра. Вона з відзнакою закінчила Босфорський університет (Стамбул) зі званням бакалавра історії. Поліна є лауреатом численних академічних стипендій та нагород, а також читала курси з європейської історії в Гарвардському коледжі та має два сертифікати відзнаки у викладанні, видані Harvard University Derek Bok Center. За межами академічних кіл Поліна любить ходити в походи, вивчати нові мови та читати про історичну лінгвістику.

Polina Ivanova.jpg

Вікова група: 14-17 років

unnamed[1].jpg

СТОРІТЕЛІНГ

Вікова група: 8-16 років

Марта Мольфар

Марта Мольфар має один із найвпізнаваніших голосів в Україні: її голос назвала «найдобрішим» студія Уолта Діснея за роль в озвученні Глінди, коханої Оза, у блокбастері 2013 року «Оз Великий і могутній». Марта озвучила понад 200 фільмах і 1000 рекламних роликах. Вона має двадцятирічний досвід радіоведучої, провела багато інтерв'ю з безліччю цікавих людей і вела авторські програми на різних радіостанціях. Марта також є авторкою кількох кіносценаріїв та двох книжок про Україну та українців.

Англійська мова

Лиора Айзенберг

Лиора Айзенберг отримала ступінь бакалавра у Прінстонському університеті та наразі є аспірантом Гарвардського університету. Вона  досвідчений викладач англійської мови, яка має успішний досвід співпраці з десятками учнів різного віку. Леора отримала численні стипендії та нагороди, включаючи стипендію Critical Language Scholarship та премію Labouisse Prize. У вільний час вона любить читати, подорожувати та вивчати іноземні мови – зараз вона вивчає вже десяту!

Leora Eisenberg_photo.jpg

Вікова група: 9-13 років

bottom of page