1.jpg
Sunflower101.png

Що: Онлайн-курси з англійської мови, арт-терапії та літератури для учнів (віком від 10 років), чиє навчання зупинилося під час війні.

 

Коли: Починаємо з 28 березня 2022 року

 

Де: У зручному онлайн-форматі


Як: Зареєструйся ТУТ!

telegram.png
Mail.png

Наша місія

Соняшник є національною квіткою України, і в Hermiona Education ми віримо, що студенти, як і соняшники, потребують для свого росту турботи та піклування. Українським школярам особливо необхідна підтримка з огляду на масові порушення, яких вони зазнають у своєму повсякденному житті та навчальних успіхах.

 

Віддані викладачі Hermiona Education поділяться своїм досвідом в англійській мові, арт-терапії та літературі з учнями, які наразі не можуть відвідувати школу або відчувають, що їм важко впоратися з ситуаціями, з якими вони стикаються. Ми сподіваємося, що ці курси навіть у часи війни дадуть українським школярам можливість процвітати і рости, як соняшники.

Англійська мова

Лиора Айзенберг

Лиора Айзенберг отримала ступінь бакалавра у Прінстонському університеті та наразі є аспірантом Гарвардського університету. Вона  досвідчений викладач англійської мови, яка має успішний досвід співпраці з десятками учнів різного віку. Леора отримала численні стипендії та нагороди, включаючи стипендію Critical Language Scholarship та премію Labouisse Prize. У вільний час вона любить читати, подорожувати та вивчати іноземні мови – зараз вона вивчає вже десяту!

Leora Eisenberg_photo.jpg

Вікова група: 9-13 років

unnamed[1].jpg

СТОРІТЕЛІНГ

Вікова група: 8-16 років

Марта Мольфар

Марта Мольфар має один із найвпізнаваніших голосів в Україні: її голос назвала «найдобрішим» студія Уолта Діснея за роль в озвученні Глінди, коханої Оза, у блокбастері 2013 року «Оз Великий і могутній». Марта озвучила понад 200 фільмах і 1000 рекламних роликах. Вона має двадцятирічний досвід радіоведучої, провела багато інтерв'ю з безліччю цікавих людей і вела авторські програми на різних радіостанціях. Марта також є авторкою кількох кіносценаріїв та двох книжок про Україну та українців.

Англійська мова

Поліна Іванова

Поліна Іванова нещодавно здобула у Гарвардському університеті ступінь кандидата наук з історії, а в 2015 році в тому ж університеті здобула ступінь магістра. Вона з відзнакою закінчила Босфорський університет (Стамбул) зі званням бакалавра історії. Поліна є лауреатом численних академічних стипендій та нагород, а також читала курси з європейської історії в Гарвардському коледжі та має два сертифікати відзнаки у викладанні, видані Harvard University Derek Bok Center. За межами академічних кіл Поліна любить ходити в походи, вивчати нові мови та читати про історичну лінгвістику.

Polina Ivanova.jpg

Вікова група: 14-17 років