top of page
education.jpg

Sunflower Education Fund

Команда Hermiona Education готова допомогти своїми глибокими знаннями освітньої системи США сім'ям, які опинилися у складній ситуації.

 

З цією метою ми відкриваємо Фонд зі збору коштів, щоб надавати безкоштовні послуги або послуги зі значними знижками для студентів, які постраждали від війни. Наша ініціатива складається з трьох напрямків: Sunflower 101, Sunflower Navigation та Sunflower Gifted. Детальніше з кожним напрямком Sunflower Education Fund можна ознайомитись нижче.

1.png

SUNFLOWER 101

Онлайн-заняття з різних предметів для всіх бажаючих

2.png

SUNFLOWER GIFTED

Онлайн-заняття для обдарованих студентів

3.png

SUNFLOWER NAVIGATION

Допомога у пошуку відповідних освітніх можливостей у США

WhatsApp Image 2022-04-28 at 19.40.49.jpeg
Костянтин Мельничук

"Всім привіт! Дуже хочеться поділитися своїми враженнями про заняття зі Сторітелінгу, які проводить Марта Мольфар. Відразу скажу, що якщо ви очікуєте на щось звичайне та конкретне, то ВАМ НЕ СЮДИ!!!..."

image1.jpg
Даша Миропільська

"Мені дуже подобаються наші заняття з англійської з Ліорою. Це класна можливість підтягнути знання іноземної мови, дізнатися про щось нове, познайомитися з новими людьми..."

Станьте частиною ініціативи

10% усіх платежів, які ми отримуємо за звичайні послуги з цього моменту і до кінця травня, підуть на спонсорство цієї ініціативи. Звісно, ​​кожному також пропонуємо зробити внесок будь-якої зручної для нього суми.

bottom of page